1 Ekim 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 1 Ekim Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Samsun’da şiddetli yağış nedeniyle eğitim öğretime 1 gün ara verildiği bildirildi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu akşam heyecan dorukta. Ahmet Talha Dağlı 19 yaşındaki yarışmacı 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazanmıştı. İşte Ahmet Talha Dağlı’nın o cevabı:

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde bir sürücü, minibüsün arkasına bağladığı köpeği kilometrelerce sürükledi.

İçişleri Bakanlığı, sabah saatlerinde Ankara’da yapılan bombalı saldırı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Teröristlerden birinin kimliği belirlenmiş, bölücü terör örgütü PKK üyesi olduğu tespit edilmiştir. Diğer teröristin kimlik belirleme çalışmaları devam etmektedir” dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş beIN Sporst’a söylediği “Kurum olarak size (yayıncı kuruluş) güvenmiyorum. Yayıncı kuruluş maçta atılan golü oradan göstermeyip, dün itibarıyla bir başka maçta gösteriyorsa söylenecek bir şey yok.” ifadelerine Güntekin Onay’dan yanıt geldi.

Yeni sezonuyla gönüllerde yeniden taht kuran Yargı’da, sezonun 2. bölümü yine çok etkileyiciydi. Ceylin ve Ilgaz’ın kızları Mercan’ın kaybolmasıyla ve ailenin birlikte yaşadıklarıyla ilgili görüntüleri izlediğimiz bölümde duygudan duyguya sürüklendik. Dizide oyunculukların konuşturulduğunu da söylemeden etmeyelim. Neden ve nasıl kaybolduğunu hala bilemediğimiz Mercan’ın bir an önce bulunmasını umut ederken bakalım izleyiciler bölümü nasıl bulmuş?

İstanbul Topkapı Sarayı’nın önünde kimliği belirsiz bir şahsın tuvaletini yapması sosyal medyanın gündemine düştü. Bu tiksindirici habere sosyal medya kullanıcılarından da tepkiler gecikmedi tabii.

Pablo Larrain’in yeni filmi Maria’nın kadrosuna Emmy ödüllü oyuncu Haluk Bilginer de dahil oldu. Tecrübeli aktör, Angelina Jolie ile başrol oynayacak.

Beşiktaş Kulübü Konyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada bir polis memurunun taraftarlara silah çektiğini duyurdu.

Cinsiyet geçiş ameliyatı ile gündeme gelen oyuncu Meli Bendeli, yatakta bir erkek ile ilişki yaşadığı sırada çektiği fotoğrafı paylaşarak yine gündeme oturdu.

Türkiye’nin bir deprem ülkesi olduğunu her fırsatta hatırlatan Prof. Dr. Naci Görür, Karabük fayına dikkat çekip “7 üzerinde deprem üretebilir” diyerek uyarıda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir