Fiyatları Yükselten Balina Birikime Devam Ediyor! Bu Altcoin Milyonlar Topladı

Altcoin rezervleriyle ünlü 1inch Yatırım Fonu, son zamanların düşük fiyatlarını fırsata çeviriyor. Son bir hafta 10 milyon doların üzerinde fon akışı gördü.

Bu altcoin, 1inch fonundan 20 milyon dolar topladı

Lookonchain’in raporuna göre 1inch Yatırım Fonu, geçtiğimiz saatlerde 5 milyon USDT değerinde 3,076 Ethereum (ETH) topladı. Cüzdanın ortalama satın alım fiyatı 1,625 dolar seviyesindeydi. Lider altcoin şu anda bu seviyenin bir miktar üzerinde işlem görüyor.

Ayrıntılara göre fon, 5 Eylül itibariyle 26,8 milyon USDT ve 12.529 ETH (20,46 milyon dolar) tutuyor. Bir önceki ETH yatırımı geçtiğimiz hafta gelmişti. Ethereum fiyatı birikim ardından 1.750 dolara pik yaptı.

Lookonchain ayrıca 1inch fonunun 28 Ağustos’ta da aktif olduğunu bildirdi. Cüzdan bu tarihte 10 milyon dolar değerinde 6,088 ETH satın aldı. ETH, o zamanlar 1,655 dolardan işlem görüyordu.

ETH fiyatı birikimin ardından pik yaptı

Bir önceki 1inch yatırımı, 28 Ağustos’ta 10 milyon dolar değerinde ETH satın alımıyla gerçekleşti. Tradingview verilerine göre, ETH fiyatı satın alımdan sadece bir gün sonra %7 civarında değer kazandı. Ardından kazanımların tamamını iade etti. En son satın alım, ETH fiyatının haftanın en düşük seviyelerinde işlem gördüğü esnada geliyor.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in bugün yaptığı açıklamalara göz atmayı unutmayın. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Buterin, daha merkezsiz bir ekosistem için aşılması gereken zorluklara dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir